Kāpēc izvēlēties mūs?

SIA “Only Exclusive” nodarbojas ar laukakmeņu apstrādi, granīta izstrādājumu tirdzniecību, kā arī ar celtniecību.

Vairākus gadus krātā firmas dibinātāju pieredze ļauj ražot viskvalitatīvākos un cenas ziņā pievilcīgākos celtniecības un dizaina materiālus no Latvijas laukakmeņiem. Laukakmens ir senākais, izturīgākais, skaistākais un drošākais celtniecības materiāls, tāpēc darbojamies tieši ar šo materiālu. Apstrādājot laukakmeņus ar mūsdienu modernākajām ražošanas iekārtām mēs varam iegūt visdažādāko formu izstrādājumus un elementus.

Mēs netaupām spēkus, lai varētu Jums piedāvāt visaugstākās kvalitātes granīta izstrādājumus gan no Latvijas, gan citām valstīm. Varam piegādāt granīta apdares plāksnes, granīta bruģakmeni, granīta flīzes, granīta palodzes, granīta apmales, granīta izstrādājumus kāpņu un virtuves izbūvei,kā arī dažāda izmēra laukakmeņus un tā izstrādājumus. Produkti ir pieejami dažādās krāsās un tiek apstrādāti dažādos veidos- griezti, kalti, dedzināti, pulēti.

Mūsu uzņēmuma kvalificēti meistari (mūrnieki), kuru darba kvalitāti ir novērtējuši daudzi mūsu klienti, spēs īstenot Jūsu vēlmes izmantojot jebkuru materiālu no laukakmens celtniecībā.

Tā kā nodarbojamies arī ar transporta un loģistikas pakalpojumu sniegšanu, neradīsies problēmas ar produkcijas piegādi.

Mēs esam pārliecināti, ka sadarbība ar mūsu uzņēmumu sniegs risinājumus, kas pielāgoti Jūsu vajadzībām.

  • Laipni aicinām iepazīties ar mūsu uzņēmuma piedāvājumu!
5
Gadu pieredze
19
Produktu skaits